Skip to content

CS NST / BTE spolszczenie beta + krótki pokaz sklepu

Posted in Gry

No cóż – oto prolog z jeszcze starego bloga.

No ale warto coś napisac o tej gierce.
Samego Counter Strike nie musze chyba przedstawiać. Jest to starsze chyba nawet ode mnie. Jednak sama modyfikacja na arenie jaką jest Polska ,czy kraje zachodu jest trochę mniej widziana , konkretnie chodzi mi o to co przedstawia filmik – szczerze nie spostkałem się nigdzie aktualnie gdzie możnabyby było doznaćtakich modyfikacji. Owszem jest zwiększona liczba broni , rózne tam bajery gdzieniegdzie ale nigdzie nie ma czegoś takiego jak właśnie owa modyfikacja.
Przedstawiam wam właśnie Counter Strike BTE by „poma” . Niestety , jest on po rosyjku ( bynajmniej ja znalazłem tylko taką wersję.
Postanowiłem więc , że podejmęsię przetłumaczenia tego na potrzeby własne jak i dla większej przyjemnosći z gry. Zapytacie mnie co takiego niezwykłego w tym Cs’ie ? Otóż dla gracza zostało dodanych kilkadizesąt nowych karabinów, pistoletów , noży oraz granatów odłamkowych urozmaicając w ten sposób grę.
Dodatkowo mamy jeszcze w standrzie efekty „kill streak” , czyli inaczej mówiąc : 1 trup , 2 trupy itd.

Video pokazuje już wstępnie spolszczony przeze mnie klienta gry . Tym razem postanowiłem ukazać wam sklep aby bardziej zainteresować i mam nadzieję skusić do pobrania tegoż klienta gry.

Czy będzie możliwa gra muli-player w ten sposób?

Szczerze do końca nie mam pewności , ponieważ jest masa plików i raczej pierwsze co to potrzeba będzie mieć tego klienta gry – pobieranie nawet przez Fast Download nie wchodzi grę. Po prostu same modele to około 100 Mb wyłączając standardowe , których by zwykły gracz CS’a nie musiał pobierać.

2 komentarze

 1. Anonimowy
  Anonimowy

  Linki w strefie pobierania wygasły :/
  Czy jest szansa otrzymania nowych linków oraz , czy będzie kontynuowania spolszczenia do gry ?

  4 lutego 2013
  |Reply
  • Nowe linki w ciągu 72h . Kontynuacja będzie na 100%. Daty nie mogę powiedzieć, bo nie wiem dokładnie.

   4 lutego 2013
   |Reply

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: