Skip to content

Posted in Bez kategorii

Witam
Jak zauważyliście musiałem usunąć jeden z serwerów, bo stał się nieaktywny. No cóż zdarza się i tak. Najgorsze w tym wszystkim, że na tych graczy czeka już kolejne 20 nowych serwerów ( liczba przykładowa ), które praktycznie maja albo i nie mają nic wspólnego z grą na wysokim lub oglnie nie trzymają standardu do możliwości grania.

Dlaczego mój serwer upadł ?

Cóż powodów jest wiele – najczęściej jest to prze ze mnie nazywana tzw. „nierentowność moda” .
Co to oznacza w praktyce ?
Otóż jak widzisz – jest podajże 5 gałęzi od których modów jest od groma – faktem jest, że te przecież jest o wiele więcej – sam dobrze wiesz .
Gdzie jest haczyk ?
otóż taki cod mod np. daje Ci miliony jak nie miliardy możliwości wyróżnienia się, zmieniania i modyfikowania po swojemu – co wcale nie znaczy, że jest uniwersalny.

To co jest pewnym punktem w tym swiecie serwerów ?

AMX MODX – nic po za tym.

To wszystko czego potrzebujesz – biblioteki, moduły itd. Fakt nie masz postaci, mocy i innych bzdetów lae to jest filar do tego aby te postacie , mocy i inne bzdety się pojawiły na serwerze.

Do czego zmierzam ?

Otóż wokół narobiło się połno tzw. „gimbusiarski 1672983 lvl cod modów” „super extra diablo modów” itp. niewypałów .Nawet jeżeli działają to ściagają graczy, którym szybko się znudzi gdy dobiją lub kupią ten lvl. Warto abyś zastanowił się nad ostoją dla prawdziwej jednostki gracza, z wybranymi dokładnie mapami . Wszystko starannie przemyślane i zaplanowane.

Gdybyś jednak nie bardzo miał pomysł to zostaw wiadomość o tym w formie komentarza tutaj. Coś na pewno wymyślimy wspólnymi siłami 🙂

Tak – napisałem w liczbie mnogiej, ponieważ ja dam Ci tylko wskazówki – inaczej wszyscy będą próbowali odtworzyć Twój pomysł .

Pozdrawiam Barto_12_SAS
dla www.barto12sas.blogspot.com

Be First to Comment

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: