Skip to content

Global Terror MOD – kilka ss-ów przedpremierowych

Posted in Bez kategorii

Witam graczy !

Global  Terror MOD ( GTM w dalszej części postu ) na moim sprzęcie zabiera dużo FPS – w zamian dostawaliście filmy jakości w miarę wysokiej , tak samo jak i ss-y . Jestem na dobrej drodze ukończenia prac na GTM. Co już jest ?

Wstępnie macie do gry około 10 map ( niestety tylko tyle na razie ale każda propozycja będzie mile widziana ). Dla tych co myślą , że są to mapy typu de_dust – BŁĄD !!
– Jedyną mapą z popularnych jest de_kabul , reszta ( mam nadzieję , uważam że … ) jest mniej znana w środowisku graczy Counter Strike . Właśnie kiedy piszę tego posta oraz , gdy będzie patrzec na datę jego publikacji tworzy się instalator gry , w najlepszym wypadku jest wysyłany na jeden z serwerów skąd będziecie mieli możliwość pobrania .

Niesety video nie ma tym razem ale tak jak wyżej pisałem – laptop to nie jest jak zwykły PC no i mam bardzo duży spadek FPS , więc maksymalne możliwości pokazuję wam na tych zrzutach obrazu z gry.

Dla tych co pobierają – kilka z nich nie poszło w obieg po internecie i są bezpośrednio w instalatorze , za co przepraszam , bo plik jest cięższy ale z drugiej strony taki mały prezent , symboliczny. Oczywiście link do pobrania zaraz osoby zainteresowane będą mogły pobrać z paska u góry – poajwi się coś w stylu „GTM v0.03 client” . Serdecznie zapraszam do pobrania

Nie przedłużając oto galeria :

Pozdrawiam Barto_12_SAS
dla www.barto12sas.blogspot.com

Be First to Comment

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: