Skip to content

Po małej przerwie

Posted in Bez kategorii

Witam !
Nie mam zwyczaju zalewania bzdurami i błachymi rzeczami swojego bloga, czy for na których aktywnie uczestniczę. Ze względu na aktualnie mój nieszablony harmonogram tygodnia przynoszę killa wieści dla Ciebie.

Po tej przerwie naroiło się mnóstwo rzeczy, które krążą po Internecie, a Ty nawet o nich możesz nie wiedzieć.
Ja kilka ciekawych materiałów dorwałem dla Ciebie. Postaram się je dodać w miarę czasu.
Co z GTM ?
Otóż projekt nie pozostał porzucony. Po wielu tygodniach testów postanowiłem „usystematyzować” go trochę. Z czym to się wiąże ? Nowe i stare mapy , a także w niedalekej przyszłości możliwość swobodnej gry na de_dust & de_dust2.
Mam też pomysł na Call of Duty mod. Może nie będzie zbyt wybitny i klasy „unikalne” ale za to zbalansowany i przyjemny do gry dla tych z 1lvl jak i 40 lvl.
Pobawimy się trochę w C++ . Pokażę Ci kilka trików odnośnie ms exel. Znajdziemy alternatywne formaty, aby nasze prezentacje i filmy video były czytelne ( czyt. działały ) na skrajnie maksymalnej liczbie urządzeń.
I coś z czym postanowiłem trochę zaryzykować ze względu na Twoją reakcje – polecanie różnych aplikacji , programów , stron www itp.
Mam nadzieję ,że już zasubskrybowałeś bloga i też czekasz tak niecierpliwie jak ja.
Trzymaj się !
Barto_12_SAS

4 komentarze

 1. Anonimowy
  Anonimowy

  "I coś z czym postanowiłem trochę zaryzykować ze względu na Twoją reakcje – polecanie różnych aplikacji , programów , stron www itp. "

  Nie bardzo wiem o co Ci chodzi ;-p Twój blog i piszesz co chcesz ^^

  28 listopada 2013
  |Reply
  • Zakładam , że iboje doskonale wiemy o skrajnościach związanych z polecaniem . Od prostego podrzucania linku z oceną może dojś do haseł "sprzedał sie …"

   Z drugiej strony szkoda, że nie wpadłem na to co Ty trochę wcześniej…

   Jedbak mimo wszystko prawda jest bardziej złożona i może zostawmy to w spokoju 😉

   28 listopada 2013
   |Reply
 2. Anonimowy
  Anonimowy

  Czy będzie kontynuacja wpisów na temat CS'a ? Bo z tego co widzę stanęło na analizie kosztów , a czekam na nowe informacje w tej sprawie .

  Pozdrawiam

  28 listopada 2013
  |Reply
  • Hm … Na dzień dzisiejszy ciężko mi coś więcej powiedzieć w tej sprawie. Wiele się zmieniło od kiedy grałem ostatni raz ( czyt. interesowałem sie od strony serwerowni ) – niektóre sposoby są przestarzałe i potrzeba coś nowego. Na pewno jakieś wskazówki postaram się dodać, które pomogą w skutecznym zdobywaniu graczy .

   28 listopada 2013
   |Reply

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: