Skip to content

Dragon Age: Inkwizycja- co będzie zawierać wersja limitowana?

Posted in Bez kategorii

Premiera gry Dragon Age: Inkwizycja będzie jednym z największych wydarzeń gamingowych w tym roku. Electronic Arts zdaje sobie sprawę z zainteresowania grą i postanowiło przygotować specjalną limitowaną wersję kolekcjonerską.
Najwięksi fani cyklu będą mogli za 170 dolarów kupić niezwykle bogaty zestaw. Dragon Age: Inkwizycja w wydaniu Inquisitor’s Edition serwuje całą masę fizycznych gadżetów, na które gracze powinni przygotować specjalną gablotkę w swoim pokoju.


Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 10 października.Prezentowane wydanie ma być limitowane i bardzo ekskluzywne, ale nie zdradzono o jakich ilościach mowa i na jakie rynki trafi.

Skupmy się jednak na zawartości, a ta robi wrażenie. Dragon Age: Inkwizycja w specjalnym wydaniu otrzyma oprócz gry szkatułę o wymiarach 9x19x29 cm z symbolem Inkwizycji i wyściółką z czerwonego jedwabiu.
Miłośnicy map skorzystają z wydruku o rozmiarach 35×43 cm. W zestawie znalazła się talia 72 kart tarota z motywami mitologii Dragon Age. Jeżeli ktoś się chce pobawić we włamywacza to doceni zestaw sześciu wytrychów. Zabawę z mapą ubarwią figurki o wymiarach 9x6x7,5 cm.
 Dragon Age: Inkwizycja

W opakowaniu znajdziemy Odznakę Inkwizytora, gęsie pióro i kałamarz oraz 40-stronicowy dziennik inkwizytora. Całość dopełnią monety Orlais oraz metalowe opakowanie na płytę. Jak widać Dragon Age: Inkwizycja w specjalnym zestawie robi piorunujące wrażenie. Zapewne szybko wszystkie egzemplarze znajdą właścicieli.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: