Skip to content

O mnie

Cześć! Nazywam się Bartosz Pajewski i jestem autorem tej strony.

Stronę prowadzę z czystego zainteresowanie Internetem, a także skłonności do dzielenia się informacją i spostrzeżeniami. Oprócz tego strona ma mi posłużyć do przechowywania moich pomysłów i informacji. Po za tym lubię sam od czasu do czasu popatrzeć na to co stworzyłem, napisałem.

Oprócz tego, że jestem studentem kierunku jakim jest informatyka odbywam staż w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie, w Sekcji Informatyki i jestem szczęśliwym człowiekiem, bo oprócz pracy, możliwości nauki mam też partnerkę, która mi towarzyszy. Dużo dłubię sam, moja ulubiona metoda, to metoda prób i błędów, a także przerabianie innego kodu, ulepszanie, modyfikowanie eksperymentowanie.

Po dziś dzień i wtedy, gdy to pisze i wtedy, gdy Ty to czytasz staram się rozwijać w tej branży. Wiadomo, że poziom szkolenia zależy od tego jakie zaplecze sam sobie stworzysz – dlatego zapraszam Cię do w zasadzie oddzielnie prowadzonej strony, gdzie posiadam listę swoich projektów. Postanowiłem specjalizować się w C++. Hobbystycznie poszerzam zakres wiedzy z Pythona, co zawdzięczam swojemu wykładowcy z Aplikacji Internetowych – dzięki niemu przekonałem się do czegoś innego niż C/C++. Cały czas nie zapominam swojego pierwszego zderzenia z Delphi, czy C++, które dało mi niewątpliwe najwięcej i w zasadzie pisanie konsolowych aplikacji w C++ stało się zajęciem, które doprowadziło do tego, że jest to moja baza wypadowa i teraz przyswojenie podstaw każdego innego języka wydaje się być o niebo prostsze, niż gdybym miał zaczynać za każdym razem wszystko od zera.

Z wielką chęcią jestem zainteresowany jakąkolwiek sensowną współpracą przy czymś większym nawet na poziomie adepta, czy juniora. Z otwartą głową i ekscytacją dziecka jestem gotowy i otwarty na wszelakie propozycje.

Chcesz skontaktować się ze mną? Napisz do mnie pod ten adres bartoszpajewski@gmail.com

Bartosz Pajewski