Oficjalny start no i informacje dla poprzednich użytkowników


Witam.
Zapewne wiecie ,że prowadziłem bloga pod adresem www.Barto12sas.Blog.pl . Ze wględu jednak na okoliczności jakie nastąpiły postanowiłem zmienić usługi , na których będę pisał swoje posty / wpisy itp.

Nie utracimy jednak na jakości – tymbardziej , że czasu od teraz będe miał prawdopodobnie więcej usystematyzuję i ułożeę w całość to wszystko co do tej pory spisałem na poprzednim blogu orz na forach.

Prawdopodobnie zwiększę swój udział na innych forach ,bo same amxx i pzd to trochę jeszcze zbyt mało jest 😉

Mam nadzieję , że ta zmniana wyjdzie wszystkim na dorbe. Nie mam zamiaru powielać tego co napisałem na poprzednim blogu , dlatego też spakujęto wszystko do rar’a i udostępnie do pobrania dla zainteresowanych , abyscie nie musieli szukać niewiadomo po ilu stronach tych artykułów.

Teraz dla nowych , bądź którzy dopiero przybędą …

Szczerze powiedziawszy nigdy bym się nie spodziewał tu ciebie tak jak i tych poprzednich tu użytkoników , aczkolwiek cieszę się, że postanowiłeś odwiedzić tego bloga.
Liczę , że zostaniesz tutaj na dłużej , a żeby zobaczyć to czego jeszcze nie przygotowałem na tę stronę , a już jest dostępne odsłyam Ciebie jk i weteranów ,do których pisałem powyżej na mój kanał youtube oraz forum PZD-Desantowiec , które też jest wypadkiem nie jednego przebranżowienia się.


%d bloggers like this: