O informatyce, po swojemu, inaczej

Kilka przydatnych informacji w celu „rozkręcenia serwera” Counter Srike

Witam.
Nie bez powodu złapałem to w cudzysłowie , ponieważ sam nie lubię tego określenia jakim jest rozkręcić serwer Counter Strike 1.6. Mimo wszystko coś trzeba działać aby to zrobić , więc podam Ci kolejne kilka praktycznych rad, które możesz zastosować u siebie bez problemu.

Spis treści:
Wstęp
Wpis nr 1 – „Analiza kosztów”

I Rada  – dodaj swój serwer do rankingów. 

No cóż – niby oczywiste ale z drugiej strony nie jest to na tyle oczywiste na ile mogłoby się to wydawać. Otóż chodzi mi konkretnie o to abyś dodawał swój serwer do stron typu cssetti , gametracker i wiaderko ale z jednym zastrzeżeniem . Staraj się włożyć w to jak najmniej gotówki , a jak najwięcej osób zaangażować w pracę , no w tym wypadku grania na serwerze aby można było go zobaczyć w tych, które dzięki graczom, pozytywnym ocenom i aktywności doprowadziły do tego, że ponad te inne wybiłeś się tak wysoko.

Faktycznie , w dzisiejszych czasach jest to dosyć trudne do wykonania i powiesz , że zwariowałem rzucając tego typu rzeczy. Niestety czasy się zmieniają cały czas i szok CS:GO , CS:S minął bezpowrotnie o czym świadczy zanik tematów na forach typu czy Counter Strike przejdzie do historii , wycofanie drużyn , i inne typu CS 1.6 nie ma / nie będzie na turniejach.

Mimo wszystko sam mam nadal zainstalowanego Cs 1.6 , reszta nie za bardzo przypadła mi do gustu. Mój znajomy określił CS:GO hasłem :” To już nie to samo” .

Sam niestety jeszcze nie miałem okazji zagrać  i polegam na hasłach od innych, aczkolwiek jak to powiedzieli Rzymianie: ” O gustach się nie dyskutuje”.

Wracając do tematu – nadal dzięki aktywności można zbudować swój serwer. Niebawem podrzucę Ci PodBoty , które powinny Ci jakoś pomóc.

II Rada buduj małe forum z uwzględnieniem jego wartości pod kątem treści .

Ta rada jest jako opcjonalna , bo jeżeli nie prowadzisz sieci serwerów albo po prostu nie masz forum ,czy też nie zamierz go tworzyć ( choć powinieneś mieć ) to możesz to pominąć. Jednak dla tych co jednak mają zapraszam do dalszej lektury.

Warto poprzeglądać inne strony trochę poczytać no i dużo i ciekawie pisać, poruszac ważne tematy dla serwera.

Z drugiej strony forum może być tylko i wyłącznie do spraw organizacyjnych. Jeżeli o to dobrze zadbasz napiszesz dobre i treściwe regulaminy jako tematy na forum, utworzysz katalog do tego wszystkiego w efekcie po małej interwencji do google ( o czym napiszę niebawem ) Twoje regulaminy staną się szablonem dla inncyh i chociażby w ten sposób trafią do Ciebie.

III Rada – inwestycja w HLTv .

Dla mniej wtajemniczonych to jest Half-Life Tv , z teog biorą się demka na serwerach 🙂
No i co  z  tego ?
Zasadniczo jeszcze nic ,bo jeszcze musisz to przerobić na czytelny format dla innych odtwarzaczy, ponieważ format .dem nikt inny po za demo playerem nie odczyta.
Nie da się skonwertować po prostu , dlatego też na razie powiem Ci tyle, że po prostu opłaca się zainwestować w  HLTv , aby zbudować dosyć obszerny kanał na you tube.

W razie pytań pisz śmiało poniżej w komentarzach 😉

Pozdrawiam Barto_12_SAS
dla www.barto12sas.blogspot.com