O informatyce, po swojemu, inaczej

Napędzaj nas w Interncie

Szczerze powiedziawszy zakładając tego bloga nastawiałem się jakoś na pozyskiwanie czytelników ale nie do aż takiego stopnia. Sam fakt, że piszę w bardzo wąskim i dosyć specyficznym temacie treść wskazują na to statystyki wyświetleń i waszej aktywności w komentarzach, czy chociażby to, że na wykoopie praktycznie każdy wstawiany wpis spotkał się z dezaprobatą. To jednak nie zdemotywowało mnie, bo wciąż liczba wyświetleń, fakt że powoli ale rosła, aż pewnego dnia dostałem taką wiadomość na prywatnego maila.

BlogBooster blogbooster@inb-digital.pl przez admediain.onmicrosoft.com
14.04 (8 dni temu)
do BlogBooster
Cześć,
Dołącz do http://BlogBooster.pl . Dzięki temu pozyskasz czytelników i zaczniesz zarabiać na blogu. ZA DARMO.
Jak to zrobić?
1.       Załóż darmowe konto
Wystarczy założyć darmowe konto w serwisie i dodać swojego bloga. Jeśli prowadzisz kilka blogów – możesz dodać kilka.
2.       Zacznij pozyskiwać czytelników za darmo
Promując nasz serwis będziemy jednocześnie promować Twojego bloga. Efekty szybko zobaczysz w Google Analytics. Chciałbyś pozyskać jeszcze więcej czytelników? Skorzystaj z dodatkowych możliwości promocyjnych w ramach serwisu BlogBooster.pl.
3.       Zarabiaj na blogu (…)

Nie chce mi się dalej dzielić korespondencją ale jak zapewne się domyślasz chodzi o wpisy sponsorowane z perspektywy czasu.
Powiedziałem sobie – czemu nie spróbować? W końcu odezwali się na priv i nie odniosłem wrażenia jakby to był SPAM kontrolowany przez bot’a, więc pokusiłem się o sprawdzenie. Założyłem bezpłatne konto na ich stronie (link w belce bocznej strony) i po wprowadzeniu danych swoich i swojej witryny miłe/niemiłe zaskoczenie.
No jak to? Przecież sami napisali do mnie, a teraz jeszcze muszę czekać na weryfikację strony? Weryfikacja strony trwała 48 godzin, a od samego dodania artykułów ( wybranych przez nich ) minęło kolejne 24 godziny kiedy to strona zaczęła być napędza. I tak, w wyświetleniach są tego efekty.
Dzięki tego typu działaniu widzę, że coś się dzieje na tej stronie i faktycznie ktoś tam dba i pilnuje jakości promowanych artykułów.

Chciałem też przede wszystkim podziękować tym, którzy odwiedzali, czytali i komentowali wpisy tutaj, czy to na Facebook’u. Dotąd kiedy patrzę w źródła wyszukiwania to wciąż bezcennym tematem zdaje się być rozwiązanie zadania w c++ z anagramem i kalendarzem z matury rozszerzonej z informatyki. Szczerze powiedziawszy z miłą chęcią staram się zabrać za kolejne ale wciąż brakuje zaplecza w czasie.
Liczę, że będzie nas jeszcze więcej czytających, a sama jakość wpisów będzie cały czas szybować w górę.