Jak rozkręcić serwer Counter Strike część I „Wstęp”


Witam. Bez zbędnych formalności i szczegółów wyjaśnię Ci ogólnikowo , co będę poruszał na kolejnych wpisach do bloga. Być może natkniesz się na przerwyniki w postaci paczek pligónów, RS ( Round Sounds ) ale będę się strarał uniknąć tego za wszelką cenę, abyś uzyskiwał pełną , czystą ,klarną i płynną wiedzę – po prostu to czego nie wiedizałeś , a może wiedziałeś , a nie miałeś pojęcia jak to wykorzstać, bądź też uznałeś to za bezsensowne , nieskuteczne.


Tak napisałem wyżej – dziś krótki wstęp, aby Cię nastawić czego dowiesz się w kolejnych częściach – nie przedłużam i zapraszam do czytania.

Są rzeczy , które są dla serwera jak tlen dla nas :
– reklama
– gracze .

Wtedy nawet FFA z czystą paczką amxx będzie przyjemne do gry .

 Jeżeli chcesz coś oryginalnego to raz – zasubskrybuj tego bloga , dwa – moje forum ( każda pomoc sie liczy , więc chyba to nie jest reklama ) , trzy – to co sam potrafisz zrobić wkoło siebie na co składa się jeszcze kilka rzeczy :
– pomysł
– klimat
– narzędzia dostępne pod ręką
– Twoje umiejętności
– budżet .

Teraz to wszystko poukładam w jedne długie kazanie .

Jeżeli masz dobry pomysł i oryginalny klimat gry to masz już 50% z głowy , bo nawet najbardziej konserwatywny gracz , gdy widzi np. XxX MOD to wbije by zobaczyć w co się tu gra ( warunek gracze na serwerze , a nie pusty serwer ) .
Realizacja – to właśnie kolejne 50% ale dość uzależnione od poprzednich 50% ,bo im bardziej jesteś kreatywny tym trudniej będzie Ci coś zrobić we własnym zakresie ( mogę się mylić co do Twojego poziomu umiejętności ) ale na 100% amxx.pl to „Twoja szuflada z narzędziami „do produkcji swojego moda , z której możesz korzystać . Kolejną rzeczą to dostować sobie pluginy pod siebie , np. zmienić model postaci na własny czy broni .

 Wspomiałem jeszcze o budżecie – to jest ta wartość , która rośnie wprostpropocjonalnie do Twoich wymagań i odwrotnie propocjonalnie do poziomu Twoich umiejętności modyfikacji pluginów / pisania własnych .

Mam nadzieję , że wyczerpujący wstęp. Gdybyś potrzebował więcej informacji już odnośnie tego – zostaw komentatrz w tym wpisi, a ja w ciągu 48h gwarantuję odpowiedzieć na Twój komentarz.

Dlaczego tak szybko / tak długo ?
Dlaczego szybko – ponieważ ten blog jest bardzo dobry eż pod wersję mobilną o czym świadczy program na androida, do zarządzania blogiem mobilnie .
Dlaczego tak długo – ponieważ nie chcę, abyś poczuł niedosyt / być może dostał niepełną odpowiedź . Zależy mi na tym , aby odpowiedzieć jak najlepiej to tylko możliwe na Twoje pytanie.

Mam nadzieję , że pierwsza część się podobała – pytania / oceny wpsiujmy do komentarzy 🙂

Pozdrawiam Barto_12_SAS
dla www.barto12sas.blogspot.com


%d bloggers like this: