O informatyce, po swojemu, inaczej

Jak rozkręcić serwer Counter Strike część I „Wstęp”

Witam. Bez zbędnych formalności i szczegółów wyjaśnię Ci ogólnikowo, co będę poruszał na kolejnych wpisach do bloga. Być może natkniesz się na przerywniki w postaci paczek pluginónów, RS ( Round Sounds), ale będę się starał uniknąć tego za wszelką cenę, abyś uzyskiwał pełną, czystą, klarowną i płynną wiedzę- po prostu to, czego nie wiedziałeś , a może wiedziałeś , a nie miałeś pojęcia jak to wykorzystać, bądź też uznałeś to za bezsensowne , nieskuteczne.


Tak napisałem wyżej, dziś krótki wstęp, aby Cię nastawić, czego dowiesz się w kolejnych częściach. Nie przedłużam i zapraszam do czytania.

Są rzeczy, które są dla serwera jak tlen dla nas:
– reklama
– gracze.

Wtedy nawet FFA z czystą paczką amxx będzie przyjemne do gry.

 Jeżeli chcesz coś oryginalnego to raz, zasubskrybuj tego bloga, dwa, moje forum (każda pomoc się liczy, więc chyba to nie jest reklama) trzy, to co sam potrafisz zrobić wkoło siebie, na co składa się jeszcze kilka rzeczy:
– pomysł
– klimat
– narzędzia dostępne pod ręką
– Twoje umiejętności
– budżet.

Teraz to wszystko poukładam w jedno długie kazanie.

Jeżeli masz dobry pomysł i oryginalny klimat gry to masz już 50% z głowy, bo nawet najbardziej konserwatywny gracz, gdy widzi np. XxX MOD to wbije, by zobaczyć, w co się tu gra (warunek gracze na serwerze, a nie pusty serwer) .
Realizacja-to właśnie kolejne 50%, ale dość uzależnione od poprzednich 50%, bo im bardziej jesteś kreatywny, tym trudniej będzie Ci coś zrobić we własnym zakresie (mogę się mylić co do Twojego poziomu umiejętności ), ale na 100% amxx.pl to „Twoja szuflada z narzędziami „do produkcji swojego moda, z której możesz korzystać. Kolejną rzeczą to dostosować sobie pluginy pod siebie, np. zmienić model postaci na własny czy broni.

 Wspominałem jeszcze o budżecie, to jest ta wartość, która rośnie wprost proporcjonalnie do Twoich wymagań i odwrotnie proporcjonalnie do poziomu Twoich umiejętności modyfikacji pluginów / pisania własnych.

Mam nadzieję, że wyczerpujący wstęp. Gdybyś potrzebował więcej informacji już odnośnie tego: zostaw komentarz w tym wpisie, a ja w ciągu 48h gwarantuję odpowiedzieć na Twój komentarz.

Dlaczego tak szybko / tak długo ?
Dlaczego szybko, ponieważ ten blog jest bardzo dobry też pod wersję mobilną, o czym świadczy program na androida, do zarządzania blogiem mobilnie.
Dlaczego tak długo, ponieważ nie chcę, abyś poczuł niedosyt / być może dostał niepełną odpowiedź. Zależy mi na tym, aby odpowiedzieć jak najlepiej to tylko możliwe na Twoje pytanie.

Mam nadzieję, że pierwsza część się podobała, pytania / oceny wpisujmy do komentarzy 🙂