O informatyce, po swojemu, inaczej

Informatyk – biegniemy naprzeciw II

Na pewno nie mogłeś już się doczekać kolejnego wpisu. A może już nawet zrezygnowałeś z odwiedzania bloga, bo uznałeś, że nic już się tu nowego nie pojawi, że pokpiłem sprawę itp. ? Mam dla Ciebie dobrą nowinę.

Otóż jak doskonale wiesz ( a może i nie wiesz ) ale w województwie mazowieckim od 14.02 można uznać, że już zaczęły się ferie. To oznacza dla Ciebie na pewno możliwość odpoczynku i wypadnięcia z tej rutyny. Dla mnie też to dobra okazja, aby przedstawić Ci plan treningowy, który będziesz mógł stosować w domu praktycznie codziennie. Zestaw ćwiczeń będzie dosyć uniwersalny abyś mógł sobie wręcz „tasować” swoim planem – zapobiegniesz w ten sposób nudzie.

Jako, że nie chcę Ci sprawić przykrości, gdyby coś nie poszło wykorzystam między innymi do tego tę przerwę aby sprawdzić, czy w 2 tygodnie coś można zdziałać. Bynajmniej opiszę Ci efekty tego, że ćwiczyłem w swoim domowym zaciszu.

Cóż. Jako że uznałem ten poprzedni wpis za dosyć szczupły postanowiłem poszperać w necie i trochę Cię wyręczyć wręczając Ci kilka artykułów na temat auto-motywacji, czy też samodyscypliny.

Poniżej lista , a wręcz skromna baza linków, które osobiście Ci polecam przeczytać. Pamiętaj, że nic na siłę, aczkolwiek sama chęć podjęcia działań w tym kierunku to już jest duży sukces.

Lista linków:

Nie musisz odwiedzać wszystkich wymienionych powyżej stron. Ważne byś przeczytał je ze zrozumieniem i spróbował trochę wprowadzić coś nie coś zmian u siebie. Ode mnie jest tam tylko kilka słów motywacji, które być może Ci się przydadzą.

Trzymaj się !
Bartosz „Barto_12_SAS” Pajewski
dla www.barto12sas.blogspot.com