O informatyce, po swojemu, inaczej

Nowa, wygodniejsza i jeszcze szybsza

Zdecydowałem się przebudować wygląd strony. Oto zmiany i powody dla których one zaszły.


Poprzednia strona zawierała dużo niedoskonałości w kodzie java – musiałem zrezygnować z tego szablonu, ponieważ obciążał on bardzo transfer poprzez swoje błędy przede wszystkim na urządzeniach mobilnych.

Poprzedni schemat był dość tłoczny, mimo że funkcjonalny jednak nie spełniał oczekiwań na dłuższą metę. Miał nadmiar przycisków i bloków, które często tworzyły niepotrzebny tłok na stronie głównej.

Wracam do szablonu minimalistycznego ze względu na to, że chciałbym aby to był przede wszystkim blog. Skoro ma być blogiem to na głównym planie powinny być wpisy.

Zawsze staram się, aby wpisy były jak najbardziej przejrzyste dla Ciebie. Niestety, informatyka ma to do siebie, że pewnych słów technicznych nie da się obejść. W wakacje pomyślę nad uproszczonym słownikiem skrótów i podstawowych haseł – tymczasem staram się odwoływać czytelnika do wiki, chociaż i tam czasem te definicje przygnębiają.

Mam nadzieję, że nowy wygląd sprawi, że zostaniesz tutaj na dłużej. Poruszanie się po stronie stało się teraz skrajnie maksymalnie proste, bo wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w górnym pasku nawigacji.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury !

P.S – adres strony musisz zapamiętać w nowy, a w zasadzie to zmienić w swoich ulubionych na bartoit.blogspot.com