O informatyce, po swojemu, inaczej

Dragon Age: Inkwizycja- co będzie zawierać wersja limitowana?

Premiera gry Dragon Age: Inkwizycja będzie jednym z największych wydarzeń gamingowych w tym roku. Electronic Arts zdaje sobie sprawę z zainteresowania grą i postanowiło przygotować specjalną limitowaną wersję kolekcjonerską.
Najwięksi fani cyklu będą mogli za 170 dolarów kupić niezwykle bogaty zestaw. Dragon Age: Inkwizycja w wydaniu Inquisitor’s Edition serwuje całą masę fizycznych gadżetów, na które gracze powinni przygotować specjalną gablotkę w swoim pokoju.


Przypomnijmy, że gra zadebiutuje 10 października.Prezentowane wydanie ma być limitowane i bardzo ekskluzywne, ale nie zdradzono o jakich ilościach mowa i na jakie rynki trafi.

Skupmy się jednak na zawartości, a ta robi wrażenie. Dragon Age: Inkwizycja w specjalnym wydaniu otrzyma oprócz gry szkatułę o wymiarach 9x19x29 cm z symbolem Inkwizycji i wyściółką z czerwonego jedwabiu.
Miłośnicy map skorzystają z wydruku o rozmiarach 35×43 cm. W zestawie znalazła się talia 72 kart tarota z motywami mitologii Dragon Age. Jeżeli ktoś się chce pobawić we włamywacza to doceni zestaw sześciu wytrychów. Zabawę z mapą ubarwią figurki o wymiarach 9x6x7,5 cm.
 Dragon Age: Inkwizycja

W opakowaniu znajdziemy Odznakę Inkwizytora, gęsie pióro i kałamarz oraz 40-stronicowy dziennik inkwizytora. Całość dopełnią monety Orlais oraz metalowe opakowanie na płytę. Jak widać Dragon Age: Inkwizycja w specjalnym zestawie robi piorunujące wrażenie. Zapewne szybko wszystkie egzemplarze znajdą właścicieli.