O informatyce, po swojemu, inaczej

Rok 2015 czas zacząć!

Rok 2015 to rok dla dosyć szczególny chociażby dlatego, że w tym roku matura. Przez święta postanowiłem nic nie pisać (chociaż trochę się wydarzyło), ponieważ uznałem, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Tak – celowo was zaniedbałem.
Skoro skończył się rok 2014 przydałoby by się trochę refleksji ale szkoda na nie naszego cennego czasu. Te wolne postanowiłem wykorzystać na przemyślenie w którą stronę blog ma się rozwijać. Muszę po prostu podjąć kilka kluczowych decyzji co do treści, bo niektóre są lepsze, a inne po prostu nie na miejscu.

Co czeka nas na blogu w tym roku?
Na pewno do samego kwietnia nowe posty spotkasz trochę rzadziej niż zwykle. Niestety, tak jak wspomniałem – są rzeczy ważne i ważniejsze. Oprócz tego skoro już będę żył tym tematem jakim jest matura będziemy dalej trzaskać zadania z CKE z informatyki oraz przedstawię wszystkie konieczne algorytmy, które mogą się przydać.

Postaram się o nowe ciekawostki i triki, których ostatnio brakowało. Starałem się znaleźć coś cennego i praktycznego, niestety nie chcę sobie pozwolić na bezsensowne powielanie Internetu.

Ostatnią nowością, którą postanowiłem wprowadzić jest zmiana udostępnianych artykułów z innych stron WWW. Teraz oprócz linka do nich dostaniecie subiektywną opinię z mojej strony, z którą będzie mogli się zgodzić albo nie, która być może naświetli wam sprawę z innej strony, a być może po prostu ułatwi wdrążenie się w zaproponowane artykuły, czy newsy.

Wygląd strony zostaje po staremu, bo ten naprawdę przypadł mi do gustu.

Widzimy się już niebawem i czekam na wasze reakcje!