O informatyce, po swojemu, inaczej

Dam się poznać 2017!

Jeszcze rok temu, kiedy słyszałem o całym przedsięwzięciu organizowanym przez autora bloga devstyle.pl, Macieja Aniserowicza uznałem, że to jeszcze nie dla mnie – trzeba mierzyć siły na zamiary powiedziałem sobie i zająłem się dalej sobą. Jak minął mi wtedy 2016 nawet nie bardzo chcę się nad tym rozwodzić. Przechodzę do konkretów.
Po przeczytaniu postu na grupie Fb Programiści Poland z linkiem do wpisu Michała Gellerta o konkursie „Daj się poznać 2017” no i po zmotywowaniu mnie przez niego samego w komentarzach uznałem, że nie ma co zwlekać i pora wyjść z cienia, wyjść z jaskini. Zapewne nie podjąłbym się tego, gdyby nie Marta, bo w zasadzie dzięki niej mam teraz co pokazać na Githubie. To w zasadzie jest jej pomysł, tyle tylko, że ona nie jest programistą,a świetnym pedagogiem – ja nie miałem pomysłu ale już posiadając podstawy zaczynając zmotywowany w dosyć długim czasie jak na takie przedsięwzięcie został zbudowany program, a w zasadzie jego MVP ale o nim samym już niebawem więcej. Teraz szybko postaram się wyjaśnić jakie będą konsekwencje w najbliższym czasie dla Ciebie, Drogi Czytelniku.
Przez cały marzec będę znacznie aktywniejszy na blogu, niż przez całą zimę. Oprócz tego musisz liczyć się, że według regulaminu jestem zobowiązany do promowania konkursu, także większość nowych wpisów znajdziesz w kategorii „Daj się poznać 2017”. Oprócz tego, jeżeli sam chcesz pokazać się naszej polskiej społeczności bardziej serdecznie zachęcam się do wzięcia udziału w tym konkursie. Jedynym warunkiem jest zaangażowanie indywidualne i projekt na Githubie, który weźmie udział w konkursie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Trzymajcie za mnie kciuki, a jako, że kod już jest dostępny dla wszystkich zapraszam do obserwacji repozytorium.