Skip to content

Say Hear See – kolejne testy, wytyczne poprawek

Posted in Daj się poznać 2017, and Programowanie

Dzisiaj krótko, ponieważ ten tydzień to prawdziwy kocioł obowiązków. Dlatego też, co zostało dzisiaj zrobione, kiedy będzie ruszą testy MVP w eter itp.

Poprawiona,a w zasadzie naprawiona została funkcja do spraw obsługi obrazów w i pytań w klasie DialogT. Nowa funkcja wygląda o tak:

Przesunięto sprawdzanie warunku przed tworzeniem nowej zawartości, a dzięki poprawionemu warunkowi na zawartość testu wykluczono błąd związany z wybiegnięciem poza zakres stosu, tablicy.

Dodatkowo wprowadziłem kilka poprawek stylistycznych. Usnięte zostały ramki, które zdradzały siatkę i proporcje. Jak znajdę czas, to do środy powinienem zrobić coś w sprawie obrazów, ponieważ nie wszystkie są tak proporcjonalne, jak tego oczekiwałem wcześniej.

Dzisiaj około 16-17, jak nic nie wypadnie pierwsza, Naczelna Testerka sprawdzi, czy produkt MVP nadaję się do wypuszczenie na testy w eter, między osoby, które, być może, będą zainteresowane.

Zabrałem się też za poruszenie Wiki na repozytorium projektu. Słowniki w górę! Także rozwijanie swojego zasobu słownictwa oraz tworzenie dokumentacji technicznej. Tyle rzeczy w tak krótkim czasie! Dopiero do mnie teraz dociera i uświadamiam sobie, jaki ten tydzień będzie pracowity.

%d bloggers like this: