Say Hear See – kolejne testy, wytyczne poprawek

Dzisiaj krótko, ponieważ ten tydzień to prawdziwy kocioł obowiązków. Dlatego też, co zostało dzisiaj zrobione, kiedy będzie ruszą testy MVP w eter itp.

Poprawiona,a w zasadzie naprawiona została funkcja do spraw obsługi obrazów w i pytań w klasie DialogT. Nowa funkcja wygląda o tak:

Przesunięto sprawdzanie warunku przed tworzeniem nowej zawartości, a dzięki poprawionemu warunkowi na zawartość testu wykluczono błąd związany z wybiegnięciem poza zakres stosu, tablicy.

Dodatkowo wprowadziłem kilka poprawek stylistycznych. Usnięte zostały ramki, które zdradzały siatkę i proporcje. Jak znajdę czas, to do środy powinienem zrobić coś w sprawie obrazów, ponieważ nie wszystkie są tak proporcjonalne, jak tego oczekiwałem wcześniej.

Dzisiaj około 16-17, jak nic nie wypadnie pierwsza, Naczelna Testerka sprawdzi, czy produkt MVP nadaję się do wypuszczenie na testy w eter, między osoby, które, być może, będą zainteresowane.

Zabrałem się też za poruszenie Wiki na repozytorium projektu. Słowniki w górę! Także rozwijanie swojego zasobu słownictwa oraz tworzenie dokumentacji technicznej. Tyle rzeczy w tak krótkim czasie! Dopiero do mnie teraz dociera i uświadamiam sobie, jaki ten tydzień będzie pracowity.

Bartosz Pajewski

Na pytanie dlaczego prowadzi bloga zawsze odpowiada "bo lubię i muszę się wygadać". Wciąż szukający swojej specjalizacji w informatyce.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: